Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Wielkim mankamentem zastawiania samochodu w większości firm finansowych jest pozostawienie auta na parkingu strzeżonym na okres trwania umowy - to znaczy, że kredytobiorca nie ma prawa z niego korzystać aż do zwrócenia długu. U nas przedstawia się to całkowicie inaczej - auto jest w dalszym ciągu do dyspozycji naszego kontrahenta. Pieniądze wypłacane są od zaraz - może to być kwota nawet do 100% ceny auta, pod warunkiem że zostało ono wyprodukowane minimum po roku 2005. Auto musi być sprawne - niezależnie od tego czy jest to osobówka, samochód dostawczy bądź ciężarowy.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw działki

To znakomita forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo korzystne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To świetna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.