Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Wielkim mankamentem zastawiania samochodu w większości firm finansowych jest pozostawienie auta na parkingu strzeżonym na okres trwania umowy - to znaczy, że kredytobiorca nie ma prawa z niego korzystać aż do zwrócenia długu. U nas przedstawia się to całkowicie inaczej - auto jest w dalszym ciągu do dyspozycji naszego kontrahenta. Pieniądze wypłacane są od zaraz - może to być kwota nawet do 100% ceny auta, pod warunkiem że zostało ono wyprodukowane minimum po roku 2005. Auto musi być sprawne - niezależnie od tego czy jest to osobówka, samochód dostawczy bądź ciężarowy.

Pożyczka pod zastaw działki

To znakomita forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To świetna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo korzystne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.