Maszyn

Maszyny jako zabezpieczenie kredytu

Wielu przedsiębiorców zdaje sobie świetnie sprawę z tego jak wart uwagi jest obrót pieniądza i płynność finansowa. Z tej przyczyny profesjonalny właściciel przedsiębiorstwa nie boi się wziąć kredytu pod zastaw swoich maszyn budowlanych bądź sprzętu rolniczego, który użytkowany jest w jego przedsięwzięciach. Najmniejszy debet jaki przyznajemy musi wynosić minimum 50.000 złotych. Klient nie musi przedkładać nam poświadczeń o płaceniu KRUS-u lub ZUS-u - może też być zapożyczony, mieć komornika i {mieć rejestr w BIK lub KRD.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo korzystne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To świetna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To znakomita forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.