Maszyn

Maszyny jako zabezpieczenie kredytu

Wielu przedsiębiorców zdaje sobie świetnie sprawę z tego jak wart uwagi jest obrót pieniądza i płynność finansowa. Z tej przyczyny profesjonalny właściciel przedsiębiorstwa nie boi się wziąć kredytu pod zastaw swoich maszyn budowlanych bądź sprzętu rolniczego, który użytkowany jest w jego przedsięwzięciach. Najmniejszy debet jaki przyznajemy musi wynosić minimum 50.000 złotych. Klient nie musi przedkładać nam poświadczeń o płaceniu KRUS-u lub ZUS-u - może też być zapożyczony, mieć komornika i {mieć rejestr w BIK lub KRD.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To świetna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo korzystne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw działki

To znakomita forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.