Działka

Działka pod zastaw

Żeby dostać od naszego przedsiębiorstwa bezbankowy kredyt pod zastaw działki trzeba złożyć jedynie dokument z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania danej nieruchomości. W wybrane miejsca delegujemy naszego agenta - sporządza on fotografie przekazywanej działki, a umowa parafowana jest w kancelarii notarialnej w miejscowości naszego kredytobiorcy. Firmy mogą oddać w zastaw swoje parcele ziemii bez konieczności pokazania składek ZUS i statusu w US. Nie żądamy podania celu w jakim brana jest pożyczka pod zastaw.

Pożyczka pod zastaw działki

To znakomita forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To świetna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo korzystne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.