Działka

Działka pod zastaw

Żeby dostać od naszego przedsiębiorstwa bezbankowy kredyt pod zastaw działki trzeba złożyć jedynie dokument z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania danej nieruchomości. W wybrane miejsca delegujemy naszego agenta - sporządza on fotografie przekazywanej działki, a umowa parafowana jest w kancelarii notarialnej w miejscowości naszego kredytobiorcy. Firmy mogą oddać w zastaw swoje parcele ziemii bez konieczności pokazania składek ZUS i statusu w US. Nie żądamy podania celu w jakim brana jest pożyczka pod zastaw.

Pożyczka pod zastaw działki

To znakomita forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo korzystne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To świetna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.