Mieszkanie

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredytów pod zastaw mieszkania udzielamy każdemu - bez potrzeby wymeldowywania kontrahenta. W dużych miastach pożyczka gotówkowa udzielana jest nawet w 24 godziny od złożenia wniosku. Nasz interesant może być rejestrowany w BIK, KRD i nie mieć zdolności kredytowej w bankach komercyjnych - u nas znacząca jest jego hipoteka. Nasz kredyt jest bezpieczny i dopasowany do potrzeb interesanta. Czas trwania umowy wynosi w najmniejszym stopniu 3 miesiące - może mimo to trwać od 6 do 24 miesięcy - szacowane jest to poszczególnie. Wielkość oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% ceny zastawianego lokalu mieszkalnego. Suma udostępnianego kredytu musi wynieść minimum połowę wartości zastawianej posiadłości.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo korzystne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To świetna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw działki

To znakomita forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.