Mieszkanie

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredytów pod zastaw mieszkania udzielamy każdemu - bez potrzeby wymeldowywania kontrahenta. W dużych miastach pożyczka gotówkowa udzielana jest nawet w 24 godziny od złożenia wniosku. Nasz interesant może być rejestrowany w BIK, KRD i nie mieć zdolności kredytowej w bankach komercyjnych - u nas znacząca jest jego hipoteka. Nasz kredyt jest bezpieczny i dopasowany do potrzeb interesanta. Czas trwania umowy wynosi w najmniejszym stopniu 3 miesiące - może mimo to trwać od 6 do 24 miesięcy - szacowane jest to poszczególnie. Wielkość oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% ceny zastawianego lokalu mieszkalnego. Suma udostępnianego kredytu musi wynieść minimum połowę wartości zastawianej posiadłości.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To świetna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To znakomita forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo korzystne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.